Cestovní agentura Magnolia

  • Zavolejte nám
  • 732 893 316
  • po-ne 9:00 -18:00 hod

Autosalon Ženeva

kufr pdf

Termín:08.03. (Pá) - 10.03. (Ne) 2019

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:449263

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Dle programu

Cena vč. tax: 1 590 Kč

Poloha
Ženevský autosalon je jeden ze tří nej v Evropě. Veletrh důstojný pro 21 století. Světová událost, nabízející poslední úspěchy světové techniky, designu a všeho, co s tím souvisí. Lesk a krása nových vozů a mladých modelek, to je jeho atmosféra. Jestliže tento veletrh nabízí to nejlepší, potom i my poskytneme našim klientům jen to nejlepší. A upřímně: někdy jsme rozpačití, jakou reklamu použít, abychom Vás o našich službách přesvědčili. Dnes to zkusíme jinak. *Nebudeme z Vás, našich klientů, dělat hlupáky a přesvědčovat Vás o tom, že původní cena je 2x vyšší a právě Vy máte štěstí, že můžete koupit se slevou. Jestliže to CK tvrdí, buď lže nebo počty jsou jí cizí *Nebudete cestovat autobusy retro, ale autobusy s nejmodernější technikou. Ty staré nechte cestujícím na slevomatu *Nebudeme navyšovat vstupy během zájezdu *Nebudeme Vám nabízet další fiktivní slevy a potom je nahrazovat smyšlenými příplatky za svozy
Program

1.den:
Odjezd ze Znojma v 16.00 hod., Brno 17.10, Jihlava 18.30, Praha 20.10, Plzeň 21.40 hod. Následuje tranzit přes území Německa. Rozvadov, Mnichov a Bregenz do Ženevy.
2.den
Po nočním tranzitu nás čeká ranní probouzecí zastávka před Ženevou, spojená s občerstvením. Před příjezdem na výstaviště musí každý vyřešit dilema. Výstava nebo Ženeva? Průvodce po dobu návštěvy výstaviště provede ty, kteří dají přednost poznání, Ženevou. A věřte, že je co poznávat. Katedrála Sv. Petra, Justiční palác, Universita, Opera a další architektonické skvosty. Samozřejmě nesmí chybět plavba lodí po jezeře. Večer se všichni setkají a mohou si vyměnit zážitky. Odjezd ze Ženevy ve večerních hodinách (cca ve 20.00 hod.)
3. den:
Při cestě domů se podřídíme jednomu pravidlu, které říká, že poznání nikdy neuškodí. Vaduz je hlavní město Lichtenštejnska. Při večerní jízdě se právě zde zastavíme. Noční zastávka nám poskytne základní informaci o tomto ministátu a jeho hlavním městě. Poté dokončíme noční tranzit přes Německo. Návrat v ranních hodinách do ČR (Rozvadov cca v 6.00 hod., Praha 8.00, Jihlava 10.00, Brno 11.20, Znojmo 12.20 hod.)
Doprava autobusem - odjezdová místa:
Znojmo, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
Poznámka:
Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.
Nástupní místa
Znojmo, Brno, Praha, Plzeň, Jihlava/Pávov
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS, multifunkční dotykové obrazovky na každém sedadle).
služby profesionálního průvodce
1x ranní občerstvení v autobusu
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh 120,-/os, pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) 150,-/os.
celodenní vstupné na autosalon 300,- Kč/ osoba - platí při objednání skupinového vstupného přes naši CK

Termín:

Délka:

Strava:

Doprava:

Cena:

2 položky, 1 stránka

Autosalon Ženeva

destinace: Švýcarsko, Poznávací zájezdy - Švýcarsko, Švýcarsko

termín:08.03. (Pá) - 10.03. (Ne) 2019 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Dle programu

Autosalon Ženeva
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
dospělá osoba1 590 Kč0 Kč
Asistence pro případ nekorektně proběhlých letů
Předplacená služba Letový asistent ClaimCloud Vám zajistí asistenční služby pro případy zpoždění letu, zmeškání návazného letu, zrušení letu, odepření nástupu či zpoždění, poškození nebo ztráta zavazadel. V rámci těchto služeb můžete získat až 1220 EUR dle typu problému na základě nařízení (ES) č. 261/2004 či Montrealské úmluvy. Asistenční služby jsou následně zcela zdarma.
PopisCenaPočet
0 Kč
99 Kč
249 Kč
Objednáním služby vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Postup po odeslání nezávazné objednávky

1. Po odeslání nezávazné objednávky, Vás budeme co nejdříve kontaktovat, pro ověření zaslaných informací, případně jejich doplnění. Doporučujeme vyplnit objednávkový formulář co nejdetailněji. Věk dětí prosím uveďte do poznámky.

2. Pracovník CA Magnolia ověří dostupnost a cenu Vámi vybraného zájezdu u pořádající cestovní kanceláře a poté provede nezávaznou rezervaci.

3. Na základě poskytnutých informací Vám zašleme návrh cestovní smlouvy a dokumenty nezbytné k tomu, aby byl zájezd závazně objednán.

4. Podpisem cestovní smlouvy a uhrazením ceny zájezdu dojde k závaznému objednání u pořádající CK.

NEVÍTE SI RADY PŘI VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE?
Zavolejte nám
732 893 316
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...