KONTAKT

  • Zavolejte nám
  • 732 893 316
  • po-ne 9:00 -18:00 hod

KONTAKT

O NÁS

Cestovní ruch je naše hobby. Prošli jsme si pracovně největšími cestovními agenturami v Česku, abychom se shodli v potřebě vrátit se k malým podnikům, které mají čas se klientovi věnovat a dovolenou doporučovat na základě kvality, recenzí a vlastních zkušeností. Pokud si nejsme jistí, že vám destinace nesedne, nedoporučíme ji. Míša, Lukáš a tým CA Magnolia.

 

Jsme k dispozici v PO - NE od 09:00 do 18:00

tel: +420 732 893 316

email: prodej@ca-magnolia.cz

 

Co je cestovní agentura?

Cestovní agentura zprostředkovává zájezdy českých, někdy i zahraničních cestovních kanceláří. V čem je výhoda? Naše nabídka termínů a hotelů je širší. Co to znamená v praxi? Vámi vybraný zájezd pořádá některá z cestovních kanceláří. My vám pomůžeme vyřešit veškeré náležitosti pro zakoupení zájezdu a vyřízení cestovní smlouvy pořádající cestovní kanceláře. Následně za veškeré úkony týkající se poskytnutých služeb v cestovním ruchu zodpovídá v plné výši cestovní kancelář dle zákona 159/1999 Sb. Čtěte také naše všeobecné obchodní podmínky a informace jak zajišťujeme ochranu osobních údajů.  

 

RECENZE 

Bc. Martina S.

Ještě jednou Vám děkuji za reakce na moje dotazy a dobu strávenou nad výběrem dovolené. Dovolená byla skvělá a dokonce jsem si ji, i přes naší početnou rodinu, bezvadně užila. Příští rok se těšíme na slyšenou. 

- Egypt 6/2018, hotel Prima Life Makadi Bay

 

Petr Š. 

Děkujeme Vaší agentuře, ač jsme původně lobovali za Kanárské ostrovy s all inclusive, děkujeme, že jste nás přesvědčil, že si ostrovy víc užijeme bez stravy zato v útulných apatrmánech ve skvělé části ostrova. Rána jsme trávili v útulných kavárnách na snídani a večeře se sangrií na hlavní třídě.

- Kanárské ostrovy 9/2018, Fuertevetura, Castillo Playa

 

Recenze o nás si můžete přečíst také na našem facebooku. Hodnocení s recenzí od klientky, kterého si velmi vážíme, naleznete na našem blogu.

 

Kontaktujte nás přes kontaktní formulář níže nebo na uvedeném telefonním čísle či emailové adrese. Zájezdy nezávazně objednávejte přes objednávkový formulář na webu, posléze se s Vámi telefonicky spojíme. Rady, tipy, recenze a novinky najdete na zmíněném blogu CA Magnolia.  

 

Provozovatel: Lukáš Kazdera, IČ: 75527821, místo podnikání (není místem provozovny) Riegrova 2485/4, 669 02, Znojmo - prodej zájezdů probíhá online. Zapsán u MěÚ Znojmo. Jsme cestovní agentura, zprostředkováváme zájezdy dle zákona 159/1999 Sb. Jsme tedy autorizovaným prodejcem zájezdů renomovaných cestovních kanceláří, se kterými máme řádně uzavřené smlouvy o prodeji zájezdů. Všechny CK doložily, že jsou pojištěny proti úpadku.

 

 

Vytvářím objednávku...