KONTAKT

  • Zavolejte nám
  • 732 893 316
  • po-ne 9:00 -18:00 hod

KONTAKT

O NÁS

Cestovní ruch je naše hobby. Prošli jsme si pracovně největšími cestovními agenturami v Česku, abychom se shodli v potřebě vrátit se k malým podnikům, které mají čas se klientovi věnovat a dovolenou doporučovat na základě kvality, recenzí a vlastních zkušeností. Pokud si nejsme jistí, že vám destinace nesedne, nedoporučíme ji. Míša, Lukáš a tým CA Magnolia.

RECENZE 

Bc. Martina S.

Ještě jednou Vám děkuji za reakce na moje dotazy a dobu strávenou nad výběrem dovolené. Dovolená byla skvělá a dokonce jsem si ji, i přes naší početnou rodinu, bezvadně užila. Příští rok se těšíme na slyšenou. 

- Egypt 6/2018, hotel Prima Life Makadi Bay

 

Petr Š. 

Děkujeme Vaší agentuře, ač jsme původně lobovali za Kanárské ostrovy s all inclusive, děkujeme, že jste nás přesvědčil, že si ostrovy víc užijeme bez stravy zato v útulných apatrmánech ve skvělé části ostrova. Rána jsme trávili v útulných kavárnách na snídani a večeře se sangrií na hlavní třídě.

- Kanárské ostrovy 9/2018, Fuertevetura, Castillo Playa

 

Recenze o nás si můžete přečíst také na našem facebooku. Hodnocení s recenzí od klientky, kterého si velmi vážíme, naleznete na našem blogu.

 

Jsme k dispozici v PO - NE od 09:00 do 18:00

                                    
Kontaktujte nás přes kontaktní formulář níže nebo na uvedeném telefonním čísle či emailové adrese. Zájezdy nezávazně objednávejte přes objednávkový formulář na webu, posléze se s Vámi telefonicky spojíme. Rady, tipy, recenze a novinky najdete na zmíněném blogu CA Magnolia.  

 

tel: +420 732 893 316

email: prodej@ca-magnolia.cz

 

Provozovatel: Lukáš Kazdera, IČ: 75527821, místo podnikání (není místem provozovny) Riegrova 2485/4, 669 02, Znojmo - prodej zájezdů probíhá online. Zapsán u MěÚ Znojmo.

 

 

Jméno:
Email:
Telefon:
Vzkaz:
Opište kód
Vytvářím objednávku...