JAK OBJEDNAT

  • Zavolejte nám
  • 732 893 316
  • po-ne 9:00 -18:00 hod
Oblíbené zájezdy

JAK OBJEDNAT

Koupě zájezdu v krocích:

Nezávazná poptávka přes webové stránky, emailem či telefonicky.

 

Rezervace zájezdu, ubytování či dopravy.

 

Podpis cestovní smlouvy, její zaslání zpět do cestovní agentury, platba zájezdu se zasláním potvrzení o provedené platbě.

 

Potvrzení o koupi zájezdu ze strany cestovní agentury.

 

Týden před odjezdem/odletem obdržení pokynů k zájezdu.

 

Postup koupě zájezdu online z webu ca-magnolia.cz

 

Nezávazná poptávka

Pomocí vyhledávače nebo nabídek v menu zvolte zájezd dle Vašich představ. Vyplňte objednávkový formulář, který odešlete, pokud si nejste jisti s jednotlivými položkami, nevadí, nejedná se o závaznou objednávku.

Na základě odeslané objednávky Vás budeme telefonicky kontaktovat, pokud si přejete emailovou komunikaci, uveďte nám vše do poznámky.

Rezervace 

Následně Vám ověříme dostupnost zájezdu a potvrdíme cenu (u last minute zájezdů se ceny velmi rychle mění). Pokud jste si koupi Vámi vybraného zájezdu nerozmysleli, na základě komunikace s Vámi provedeme rezervaci, doba rezervace je závislá na aktuálním počtu volných ubytovacích a dopravních kapacit.

Po rezervaci Vám bude zaslána cestovní smlouva a ostatní dokumenty, cestovní smlouvu je třeba podepsat a oskenovat nebo vyfotit a zaslat zpět. V závislosti na datu odjezdu/odletu se uhradí cena nebo část ceny zájezdu.

Cestovní smlouva

Podpisem cestovní smlouvy a jejím doručením se stává objednávka zájezdu závazná. Zašleme Vám potvrzení.

Před podpisem cestovní smlouvy prosíme zákazníky, aby pečlivě zkontrolovali veškeré údaje, zejména správnost jmen, dat narození a čísel pasů, pokud mají být uvedeny. Děkujeme a přejeme krásnou dovolenou. Tým CA Magnolia. 

 

 

Vytvářím objednávku...