Cestovní agentura Magnolia

  • Zavolejte nám
  • 732 893 316
  • po-ne 9:00 -18:00 hod
Oblíbené zájezdy

SLEZAN - Bruntál - POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (2 noci pro 2 osoby)

kufr pdf

Termín:25.07. (Ne) - 27.07. (Út) 2021

změnit termín

Délka pobytu:3 dny, 2 noci

ID hotelu:956656

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 2 990 Kč

Stravování
polopenze
UBYTOVÁNÍ
2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon s přímou volbou, Wi-Fi. Pokoj s balkónem je jako nezávazné přání (bez příplatku za balkón). Na ověření: možnost přistýlky do 2 - lůžkového pokoje, apartmán pro rodiny se 2 dětmi (bez příplatku za apartmán).
VYBAVENÍ
Restaurace s letní zahrádkou, hotelový trezor, Wi-Fi v celém hotelu, masáže, kosmetika, kadeřnictví, parkoviště aj. Hotel má výtah, bezbariérový vstup a veškeré společné prostory.
STRAVA
Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
TIPY NA VÝLET V BRUNTÁLE • Zámek a muzeum (440 m) • Minipivovar Hasič (800 m) • Motokáry Bruntál (2 km) - trať dlouhá 300 m, svým řešením jediná v Evropě, dráha má mimoúrovňové překřížení jako trať v Suzuce, klopenou zatáčku jako v Indianopolis a tunel jako v Monte Carlu, více než 13 zatáček, které se střídají v technických a rychlých pasážích, maximální rychlost se blíží až 70 km/h • Paintball (2,5 km) • Uhlířský vrch - nejmladší neaktivní sopka, na vrchol s barokním poutním kostelem Panny Marie Pomocné se jde čtyřřadou lipovou alejí s křížovou cestou (4 km) TIPY NA VÝLET V OKOLÍ Hrady, zámky, zříceniny • Zámek Janovice u Rýmařova (21 km) • Hrad Sovinec (30 km) • Zřícenina hradu Rabštejn u Rýmařova (37 km) • Hrad Šternberk (38 km) • Zřícenina hradu Vikštejn (41 km) • Zámek Hradec nad Moravicí (45 km) • Renesanční zámek ve Velkých Losinách (51 km) Vyhaslé sopky • Venušina sopka (8 km) • Razovské tufity (14 km) • Velký Roudný s rozhlednou (18 km) • Malý Roudný (20 km) Muzea • Kosárna Karlovice (19 km) • Ruční papírna ve Velkých Losinách (51 km) • Zemědělský skanzen Rapotín (53 km) Lázně • Státní léčebné lázně Karlova Studánka (22 km) • Lázně ve Velkých Losinách (52 km) • Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku (55 km) • Lázně Dolní Lipová (55 km) Jeskyně a krasové útvary • Jeskyně Na Pomezí (58 km) • Jeskyně Na Špičáku (62 km) Další tipy na výlety • Vodní nádrž Slezská Harta (přehradní hráz 18 km) • Pradědova galerie v Jiříkově (30 km) • Vodní nádrž Kružberk (hráz 30 km) • Arboretum Nový Dvůr (34 km) • ZOO Olomouc (52 km) • Zoo Faunapark Horní Lipová (58 km) • Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně (61 km) - množnost sjet na koloběžce od horní nádrže do Koutů nad Desnou. Výlet úzkokolejným vláčkem V letních měsících se obdivovatelé této technické památky mohou ve Slezsku svést výletním vlakem s historickou parní lokomotivou, ke které je řazen občerstvovací vůz a podle počasí i letní otevřené nebo uzavřené vozy. Trasa vede z Třemešné ve Slezsku do Osoblahy - přibližně 20 km dlouhá. Dovolená POD ROZHLEDNOU: • Rozhledna Velký Roudný, 780 m.n.m. (18 km) • Nová Ves u Dolní Moravice, 845 m n.m. (22 km) • Praděd, 1492 m n.m., vysílač na nejvyšším vrcholu Moravy (30 km) • Biskupská kupa, 890 m n.m. (46 km) • Zlatý Chlum, 845 m n.m.(55 km)
DÍTĚ
POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS: Jedno dítě do 9,9 let bez nároku na lůžko a služby ZDARMA, ale je nutné dokoupení polopenze (za příplatek v CK).
KOUPÁNÍ
(600 m) - 100 m dlouhý tobogán, plavecký bazén (25 m, 6 drah, slaná voda), rekreační bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, vířivky, parní sauna. Městské koupaliště (600 m). Přehrada Slezská Harta (5 km) - možnost vodních sportů i rybolovu. Lázně Karlova Studánka (22 km) - krytý bazén se slanou vodou a atrakcemi. Termály Losiny (52 km) - unikátní termální park v Lázních Velké Losiny, celoroční provoz, bazény naplněné léčivou termální minerální sirnou vodou z místních pramenů, vnitřní bazény i venkovní areál.
PARKOVÁNÍ
0,- Kč/den
POBYT SE ZVÍŘETEM
300,- Kč/noc, povoleno pouze malé plemeno
POLOHA
Hotel se nachází v blízkosti centra města s renesančním náměstím a barokním zámkem. Nabízí hostům klidný a pohodový pobyt. Bruntál je pro svoji výhodnou polohu nazýván "vstupní branou Jeseníků". V okolí množství tras pro pěší i cykloturistiku. Do 2 km od hotelu wellness centrum, squash, bowling, půjčovna motokár s krytou halou, kino, divadlo atd.
POZNÁMKA
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu. Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 do 20:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu.
PŘÍJEZD AUTEM
Ze směru od Olomouce po silnici č. 45, stále po hlavní cestě (rovně - přes dvě světelné křižovatky), pokračovat po Dukelské ulici až na další křižovatku - zde stojí hotel. Vzdálenost z Prahy: cca 282 km, z Ostravy: cca 77 km, z Brna: cca 132 km.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Bruntálu na autobusové nádraží u vlakového nádraží. Hotel je odtud cca 700 m. Aktuální spojení vyhledáte na .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Bruntálu. Vlakové nádraží je cca 700 m od hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
POBYT SE SNÍDANÍ A WELLNESS (5 dnů/4 noci, pro 2 osoby) Hotel SLEZAN poskytuje: - 4x ubytování pro 2 osoby s bufetovou snídaní - 1x pro každého vstup do na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz), v případě uzavření Wellness centra zapůjčení šlapadla na Slezské Hartě - nutno zajistit předem, hotel negarantuje dostupnost - denně pro každého odpolední káva se zákuskem do 15:00 hod., poté restaurace uzavřena BONUSY ZDARMA: - Wi-Fi v celém hotelu - úschova kol - parkování CK ATIS poskytuje: - 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobu Pivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru) - SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v , nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů PROHLÍDKA PROVOZU (www.hasicpivo.cz) - ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba - ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma) Pobyt v termínech 3.1. - 17.6. a 1.10. - 24.12.2021. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na .
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (3 dny/2 noci, pro 2 osoby) Hotel SLEZAN poskytuje: - 2x ubytování pro 2 osoby s polopenzí (snídaně bufetové, večeře první den podle aktuální nabídky, další dny výběrem z dvou hlavních jídel a jedné polévky) - 1x pro každého vstup do na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz), v případě uzavření Wellness centra zapůjčení šlapadla na Slezské Hartě - nutno zajistit předem, hotel negarantuje dostupnost - 20% sleva na (www.jankutrade.cz) - 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru Hasič BONUSY ZDARMA: - Wi-Fi v celém hotelu - úschova kol - parkování CK ATIS poskytuje: - 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobu Pivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru) - SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v , nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů PROHLÍDKA PROVOZU (www.hasicpivo.cz) - ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba - ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma) Pobyt v termínu 25.6. - 24.9.2021. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na .
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (4 dny/3 noci, pro 2 osoby) Hotel SLEZAN poskytuje: - 3x ubytování pro 2 osoby s polopenzí (snídaně bufetové, večeře první den podle aktuální nabídky, další dny výběrem z dvou hlavních jídel a jedné polévky) - 1x pro každého vstup do na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz), v případě uzavření Wellness centra zapůjčení šlapadla na Slezské Hartě - nutno zajistit předem, hotel negarantuje dostupnost - 20% sleva na (www.jankutrade.cz) - 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru Hasič BONUSY ZDARMA: - Wi-Fi v celém hotelu - úschova kol - parkování CK ATIS poskytuje: - 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobu Pivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru) - SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v , nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů PROHLÍDKA PROVOZU (www.hasicpivo.cz) - ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba - ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma) Pobyt v termínu 25.6. - 24.9.2021. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na .
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (5 dní/4 noci, pro 2 osoby) Hotel SLEZAN poskytuje: - 4x ubytování pro 2 osoby s polopenzí (snídaně bufetové, večeře první den podle aktuální nabídky, další dny výběrem z dvou hlavních jídel a jedné polévky) - 1x pro každého vstup do na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz), v případě uzavření Wellness centra zapůjčení šlapadla na Slezské Hartě - nutno zajistit předem, hotel negarantuje dostupnost - 20% sleva na (www.jankutrade.cz) - 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru Hasič BONUSY ZDARMA: - Wi-Fi v celém hotelu - úschova kol - parkování CK ATIS poskytuje: - 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobu Pivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru) - SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v , nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů PROHLÍDKA PROVOZU (www.hasicpivo.cz) - ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba - ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma) Pobyt v termínu 25.6. - 24.9.2021. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na .
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (8 dnů/7 nocí, pro 2 osoby) Hotel SLEZAN poskytuje: - 7x ubytování pro 2 osoby s polopenzí (snídaně bufetové, večeře první den podle aktuální nabídky, další dny výběrem z dvou hlavních jídel a jedné polévky) - 1x pro každého vstup do na 90 min. (www.wellnessbruntal.cz), v případě uzavření Wellness centra zapůjčení šlapadla na Slezské Hartě - nutno zajistit předem, hotel negarantuje dostupnost - 20% sleva na (www.jankutrade.cz) - 1x pro každého degustační pivní prkénko (3x 1 dcl piva) v pivovaru Hasič BONUSY ZDARMA: - Wi-Fi v celém hotelu - úschova kol - parkování - dvě lahve 1,5 l piva z pivovaru Hasič dle vlastního výběru, pivo zakoupíte v pivovaru a přinesete doklad, který Vám bude proplacen na recepci hotelu Slezan. CK ATIS poskytuje: - 1x slevovou OLOMOUCKOU KARTU (48-hodinovou) pro každou platící osobu Pivovar HASIČ poskytuje: (po předložení voucheru) - SLEVU 15% z ceníkových cen konzumace v , nákupu piva s sebou a nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů PROHLÍDKA PROVOZU (www.hasicpivo.cz) - ZDARMA s výkladem o technologii výroby místního piva a s ochutnávkou piva za předpokladu prokazatelné konzumace v pivovarské restauraci nebo v případě nákupu dárků, vč. upomínkových předmětů za min. 250,- Kč/osoba - ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 90 Kč/ dospělá osoba, v případě, že návštěvníci pivovaru Hasič nebudou v pivovarské restauraci nic konzumovat nebo si ani nekoupí dárky, vč. upomínkových předmětů (osoba do 18 let - bez ochutnávky zdarma) Pobyt v termínu 25.6. - 24.9.2021. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na .
UPOZORNĚNÍ
U pobytu přes víkend se platí příplatek za každou víkendovou noc (za víkendovou noc se považují noci z pátku na sobotu, ze soboty na neděli).
CELKOVÁ KAPACITA
Celková kapacita hotelu je 126 lůžek.
REKREAČNÍ POPLATEK
15,- Kč/den
PROČ K NÁM ?
Proč hotel Slezan: • ideální výchozí bod pro výlety do oblasti Nízkého a Hrubého Jeseníku • v okolí množství tras pro pěší i cykloturistiku • prvotřídní restaurace s tuzemskou i mezinárodní kuchyni • Až bude doma hořet, pomůže bruntálský Hasič
AKČNÍ NABÍDKA
Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA od 5 nocí • 7 nocí s polopenzí a wellness za 4545 Kč/osoba
KDE BUDETE SPÁT
2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon s přímou volbou, Wi-Fi. Pokoj s balkónem je jako nezávazné přání (bez příplatku za balkón). Na ověření: možnost přistýlky do 2 - lůžkového pokoje, apartmán pro rodiny se 2 dětmi (bez příplatku za apartmán).
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
Restaurace s letní zahrádkou, hotelový trezor, Wi-Fi v celém hotelu, masáže, kosmetika, kadeřnictví, parkoviště aj. Hotel má výtah, bezbariérový vstup a veškeré společné prostory.
FORMA STRAVY
Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu.
TIPY NA LETNÍ AKTIVITY
TIPY NA VÝLET V BRUNTÁLE • Zámek a muzeum (440 m) • Minipivovar Hasič (800 m) • Motokáry Bruntál (2 km) - trať dlouhá 300 m, svým řešením jediná v Evropě, dráha má mimoúrovňové překřížení jako trať v Suzuce, klopenou zatáčku jako v Indianopolis a tunel jako v Monte Carlu, více než 13 zatáček, které se střídají v technických a rychlých pasážích, maximální rychlost se blíží až 70 km/h • Paintball (2,5 km) • Uhlířský vrch - nejmladší neaktivní sopka, na vrchol s barokním poutním kostelem Panny Marie Pomocné se jde čtyřřadou lipovou alejí s křížovou cestou (4 km) TIPY NA VÝLET V OKOLÍ Hrady, zámky, zříceniny • Zámek Janovice u Rýmařova (21 km) • Hrad Sovinec (30 km) • Zřícenina hradu Rabštejn u Rýmařova (37 km) • Hrad Šternberk (38 km) • Zřícenina hradu Vikštejn (41 km) • Zámek Hradec nad Moravicí (45 km) • Renesanční zámek ve Velkých Losinách (51 km) Vyhaslé sopky • Venušina sopka (8 km) • Razovské tufity (14 km) • Velký Roudný s rozhlednou (18 km) • Malý Roudný (20 km) Muzea • Kosárna Karlovice (19 km) • Ruční papírna ve Velkých Losinách (51 km) • Zemědělský skanzen Rapotín (53 km) Lázně • Státní léčebné lázně Karlova Studánka (22 km) • Lázně ve Velkých Losinách (52 km) • Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku (55 km) • Lázně Dolní Lipová (55 km) Jeskyně a krasové útvary • Jeskyně Na Pomezí (58 km) • Jeskyně Na Špičáku (62 km) Další tipy na výlety • Vodní nádrž Slezská Harta (přehradní hráz 18 km) • Pradědova galerie v Jiříkově (30 km) • Vodní nádrž Kružberk (hráz 30 km) • Arboretum Nový Dvůr (34 km) • ZOO Olomouc (52 km) • Zoo Faunapark Horní Lipová (58 km) • Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně (61 km) - množnost sjet na koloběžce od horní nádrže do Koutů nad Desnou. Výlet úzkokolejným vláčkem V letních měsících se obdivovatelé této technické památky mohou ve Slezsku svést výletním vlakem s historickou parní lokomotivou, ke které je řazen občerstvovací vůz a podle počasí i letní otevřené nebo uzavřené vozy. Trasa vede z Třemešné ve Slezsku do Osoblahy - přibližně 20 km dlouhá. Dovolená POD ROZHLEDNOU: • Rozhledna Velký Roudný, 780 m.n.m. (18 km) • Nová Ves u Dolní Moravice, 845 m n.m. (22 km) • Praděd, 1492 m n.m., vysílač na nejvyšším vrcholu Moravy (30 km) • Biskupská kupa, 890 m n.m. (46 km) • Zlatý Chlum, 845 m n.m.(55 km)
POBYT S DÍTĚTEM
POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS: Jedno dítě do 9,9 let bez nároku na lůžko a služby ZDARMA, ale je nutné dokoupení polopenze (za příplatek v CK).
MOŽNOST KOUPÁNÍ
(600 m) - 100 m dlouhý tobogán, plavecký bazén (25 m, 6 drah, slaná voda), rekreační bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, vířivky, parní sauna. Městské koupaliště (600 m). Slezská Harta (od 26 km) • koupání, rybolov, jachting, vyjížďky na šlapadlech, cyklovýlety kolem celé přehrady, plavby výletní lodí po přehradě • půjčovny elektrolodí a šlapadel Nová Pláň (31 km) a Leskovec nad Moravicí (33 km), více info ZDE • vyhlídkové plavby z přístaviště v Leskovci nad Moravicí (33 km), více info a rezervace ZDE • přívoz Roudno - Razová, zajišťuje spojení obcí Roudno a Razová, v červnu a září provozován v sobotu a neděli, v červenci a srpnu provozován denně Lázně Karlova Studánka (22 km) - krytý bazén se slanou vodou a atrakcemi. Termály Losiny (52 km) - unikátní termální park v Lázních Velké Losiny, celoroční provoz, bazény naplněné léčivou termální minerální sirnou vodou z místních pramenů, vnitřní bazény i venkovní areál.
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Hotel se nachází v blízkosti centra města s renesančním náměstím a barokním zámkem. Nabízí hostům klidný a pohodový pobyt. Bruntál je pro svoji výhodnou polohu nazýván "vstupní branou Jeseníků". V okolí množství tras pro pěší i cykloturistiku. Do 2 km od hotelu wellness centrum, squash, bowling, půjčovna motokár s krytou halou, kino, divadlo atd.
NEPŘEHLÉDNĚTE
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu. Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 do 20:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu.
URČITĚ OCENÍTE
Proč hotel Slezan: • ideální výchozí bod pro výlety do oblasti Nízkého a Hrubého Jeseníku • v okolí množství tras pro pěší i cykloturistiku • vyhlídkové plavby na Slezské Hartě - ceník a jízdní řád • Až bude doma hořet, pomůže bruntálský Hasič
TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY
TIPY NA VÝLET V BRUNTÁLE • Zámek a muzeum (440 m) • Minipivovar Hasič (800 m) • Motokáry Bruntál (2 km) - trať dlouhá 300 m, svým řešením jediná v Evropě, dráha má mimoúrovňové překřížení jako trať v Suzuce, klopenou zatáčku jako v Indianopolis a tunel jako v Monte Carlu, více než 13 zatáček, které se střídají v technických a rychlých pasážích, maximální rychlost se blíží až 70 km/h • Paintball (2,5 km) • Uhlířský vrch - nejmladší neaktivní sopka, na vrchol s barokním poutním kostelem Panny Marie Pomocné se jde čtyřřadou lipovou alejí s křížovou cestou (4 km) TIPY NA VÝLET V OKOLÍ Hrady, zámky, zříceniny • Zámek Janovice u Rýmařova (21 km) • Hrad Sovinec (30 km) • Zřícenina hradu Rabštejn u Rýmařova (37 km) • Hrad Šternberk (38 km) • Zřícenina hradu Vikštejn (41 km) • Zámek Hradec nad Moravicí (45 km) • Renesanční zámek ve Velkých Losinách (51 km) Vyhaslé sopky • Venušina sopka (8 km) • Razovské tufity (14 km) • Velký Roudný s rozhlednou (18 km) • Malý Roudný (20 km) Muzea • Kosárna Karlovice (19 km) • Ruční papírna ve Velkých Losinách (51 km) • Zemědělský skanzen Rapotín (53 km) Lázně • Státní léčebné lázně Karlova Studánka (22 km) • Lázně ve Velkých Losinách (52 km) • Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku (55 km) • Lázně Dolní Lipová (55 km) Jeskyně a krasové útvary • Jeskyně Na Pomezí (58 km) • Jeskyně Na Špičáku (62 km) Další tipy na výlety • Vodní nádrž Slezská Harta (přehradní hráz 18 km) • Pradědova galerie v Jiříkově (30 km) • Vodní nádrž Kružberk (hráz 30 km) • Arboretum Nový Dvůr (34 km) • ZOO Olomouc (52 km) • Zoo Faunapark Horní Lipová (58 km) • Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně (61 km) - množnost sjet na koloběžce od horní nádrže do Koutů nad Desnou. Výlet úzkokolejným vláčkem V letních měsících se obdivovatelé této technické památky mohou ve Slezsku svést výletním vlakem s historickou parní lokomotivou, ke které je řazen občerstvovací vůz a podle počasí i letní otevřené nebo uzavřené vozy. Trasa vede z Třemešné ve Slezsku do Osoblahy - přibližně 20 km dlouhá. Dovolená POD ROZHLEDNOU: • Rozhledna Velký Roudný, 780 m.n.m. (18 km) • Nová Ves u Dolní Moravice, 845 m n.m. (22 km) • Praděd, 1492 m n.m., vysílač na nejvyšším vrcholu Moravy (30 km) • Biskupská kupa, 890 m n.m. (46 km) • Zlatý Chlum, 845 m n.m.(55 km)
POBYT S DĚTMI
POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS: Jedno dítě do 9,9 let bez nároku na lůžko a služby ZDARMA, ale je nutné dokoupení polopenze (za příplatek v CK).

SLEZAN - Bruntál - POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (2 noci pro 2 osoby)

destinace: Česká republika, Jeseníky, Bruntál

termín:25.07. (Ne) - 27.07. (Út) 2021 (3 dny, 2 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

SLEZAN - Bruntál - POBYT S POLOPENZÍ A WELLNESS (2 noci pro 2 osoby)
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
2 noci pro 2 osoby2 990 Kč0 Kč
Příplatky
Dítě na přistýlce (bez služeb balíčku)1 320 Kč0 Kč
Polopenze - dítě (snídaně a večeře)440 Kč0 Kč
manipulační poplatek100 Kč0 Kč
storno poplatek100 Kč0 Kč
Dítě bez lůžka a služeb ZDARMA0 Kč0 Kč
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) zdarma pro každou platící osobu při pobytu od 5 nocí0 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Atis a.s. IČO: 25351117
Postup po odeslání nezávazné objednávky

1. Po odeslání nezávazné objednávky, Vás budeme co nejdříve kontaktovat, pro ověření zaslaných informací, případně jejich doplnění. Doporučujeme vyplnit objednávkový formulář co nejdetailněji. Věk dětí prosím uveďte do poznámky.

2. Pracovník CA Magnolia ověří dostupnost a cenu Vámi vybraného zájezdu u pořádající cestovní kanceláře a poté provede nezávaznou rezervaci.

3. Na základě poskytnutých informací Vám zašleme návrh cestovní smlouvy a dokumenty nezbytné k tomu, aby byl zájezd závazně objednán.

4. Podpisem cestovní smlouvy a uhrazením ceny zájezdu dojde k závaznému objednání u pořádající CK.

NEVÍTE SI RADY PŘI VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE?
Zavolejte nám
732 893 316
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...